Pomysły na prezent na 50 rocznicę ślubu

50 rocznica ślubu to wydarzenie ogromnej wagi oraz idealna okazja do miłych spotkań w gronie najbliższej rodziny. Prezent na 50 rocznicę ślubu powinien więc być równie wyjątkowy, co osoby obchodzące swój jubileusz. Propozycje dostępne w sklepie internetowym Picarta są kierowane do osób w każdym wieku, a możliwość umieszczania na nich grawerów sprawia, że są oryginalne i przykuwają uwagę zainteresowanych.

Pomysły na prezent na 50 rocznicę ślubu

Rodzaje prezentów na 50 rocznicę ślubu

Prezent na 50 rocznicę ślubu powinien przywoływać na myśl wiele pięknych i wspólnie przeżytych chwil, związki z tak dużym stażem należy odpowiednio uhonorować. W takich przypadkach jubilaci na pewno doczekali się dzieci i wnucząt, w związku z czym nagromadziło się mnóstwo wspomnień. Dlatego jednym z najlepszych pomysłów na prezent na 50 rocznicę ślubu jest mozaika ze zdjęć, ich miniaturki mogą ułożyć się w jeden wielki obraz przedstawiający małżonków. W ten sposób łatwo wyrazić swój podziw dla tylu wspólnie przeżytych lat, pomimo wszelkich problemów dnia codziennego. Osoby obchodzące kolejne gody powinny i są źródłem inspiracji dla wielu młodych ludzi, którym przydaje się dobry przykład osób ze starszych pokoleń. Spersonalizowane prezenty na tę szczególną okazję charakteryzują się wysoką jakością, na co bezpośredni wpływ ma zastosowanie papieru fotograficznego o idealnej gramaturze. Do wyboru pozostaje kolor ramy – czarny lub biały – można również zamieścić własną dedykację, podpis i wskazanie na ilość przeżytych w małżeństwie lat. Taki obrazek może przyozdobić sypialnię lub salon w domu pary, przywoływać piękne wspomnienia na przestrzeni wspólnych lat.

Praktyczny prezent na 50 rocznicę ślubu

Osoby z dalszej rodziny mogą postawić na nieco bardziej praktyczny prezent na 50 rocznicę ślubu, może to być niewielki organizer lub notatnik w eleganckim czarnym kolorze. W rogu można zlecić wykonanie pięknego graweru, oprawa z ekoskóry sprawia, że taki upominek posłuży wiele lat. Bardzo poręczny jest również format A5, wkład w linie jest wymienny, dlatego nie należy się obawiać o możliwość jednorazowego użytku. Piersiówki z kieliszkami to kolejna propozycja jako prezent na 50 rocznicę ślubu, dodatkowo w zestawie znajduje się specjalny lejek, ułatwiający nalewanie trunku. To doskonały pomysł, zwłaszcza jeżeli osoby obdarowane lubią podróżować, wówczas taki niewielki upominek mogą zabierać ze sobą do podręcznego bagażu. Jeżeli natomiast małżonka nie przepada za alkoholem, można sprezentować na przykład kubek termiczny, o matowej fakturze, również z dowolnym napisem. Takie informacje umieszcza się w specjalnej ramce, widocznej podczas składania zamówień, tak samo w przypadku długopisów, które zamknięte w pięknym etui stanowią piękny i niepowtarzalny prezent na 50 rocznicę ślubu. W sklepie internetowym Picarta znajdują się długopisy znanej marki – Parker – są one gwarancją niezawodności i idealnego wykończenia, z dbałością o każdy detal. Niezależnie od wybranego produktu, każdy Klient z pewnością będzie zadowolony z jakości samego produktu oraz obsługi i krótkiego terminu realizacji.