Czy warto zamówić na przyjęcie mobilny sushi bar?

Sushi to potrawa kuchni japońskiej, która od dłuższego czasu cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Wiele osób chętnie odwiedza restauracje, w których serwowane jest sushi. Warto również zaznaczyć, że od pewnego czasu możemy skorzystać także z usługi, jaką jest tak zwany mobilny sushi bar. Decydując się na takie rozwiązanie jesteśmy w stanie w znaczący sposób uatrakcyjnić organizowane przez nas różnego rodzaju przyjęcia.

Mobilny sushi bar, jako doskonały pomysł na atrakcję, która urozmaici każdą imprezę.

Kiedy organizujemy przyjęcie to pragniemy, aby nasi goście czuli się na nim dobrze i miło je wspominali. Jeżeli na przygotowanej przez nas imprezie udostępnimy gościom mobilny bar sushi to z pewnościom sprawimy im tym ogromną radość. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się na uroczystościach weselnych, firmowych spotkaniach integracyjnych, komuniach, chrzcinach czy też wieczorach panieńskich i kawalerskich. Przenośny bar sushi urozmaici także każde urodziny czy imieniny. Docenią go nie tylko miłośnicy sushi, ale również osoby, które do tej pory nie miały jeszcze okazji spróbowania tej potrawy, będzie to dla nich sposobność do zapoznania się z kuchnią japońską. W naszym kraju mobilne bary sushi są jeszcze pewnego rodzaju nowością, więc jest to świetny sposób na to by zaskoczyć zaproszonych gości, a przy tym sprawić im milą niespodziankę.

Czy warto zamówić na przyjęcie mobilny sushi bar?

Profesjonalne pokazy live cooking.

Warto zaznaczyć, że mobilny sushi bar sprawdzi się w każdej lokalizacji zarówno na sali bankietowej, jak i w plenerze. Ciekawym rozwiązaniem są także pokazy live cooking, do których można wykorzystać przenośny bar sushi. Taki pokaz uświetni każdą imprezę. Przygotowanie sushi przez prawdziwych profesjonalistów to wyjątkowa atrakcja, ponieważ naprawdę wiele osób interesuje się sposobem przyrządzenia tej potrawy, a takie pokazy to świetna okazja do obserwowania prawdziwych mistrzów w pracy. Sushi master udzieli również niezbędnych informacji osobom, które do tej pory nie miały kontaktu z kuchnią japońską. W takim przypadku z pewnością podpowie im, którego rodzaju sushi warto spróbować na początek i w jaki sposób prawidłowo je jeść.

Dlaczego warto jeść sushi?

Sushi jest smaczne, a przy tym zdrowe, ponieważ jego głównym składnikiem są odpowiednio przyrządzone surowe ryby. Ryby jak wiadomo to bogate źródło zdrowych tłuszczów omega 3, białka oraz witamin z grupy A, D i E. Zawierają one również łatwo przyswajalne żelazo oraz spore ilości wapnia i magnezu. Prawidło skomponowana dieta ma ogromny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Dla naszego zdrowia dobrze było by gdybyśmy ryby spożywali, co najmniej 2-3 razy w tygodniu. Jeżeli na organizowaną przez nas imprezę zamówimy mobilny bar sushi wraz z pokazami live cooking to być może uda nam się zaszczepić w naszych gościach miłość do sushi i od tego czasu będą oni chętniej sięgać po tę zdrową i smaczną potrawę. Pamiętajmy, że warto promować dobre nawyki żywnościowe.

Artykuł przygotowany przy współpracy z Oto-Sushi.pl – mobilny sushi bar w Warszawie.